URZĄD MIASTA STALOWEJ WOLI
bip.gov.pl
Sonda
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę

 

 

Pracą Urzędu kieruje Prezydent Miasta. Prezydent wykonuje swoje obowiązki przy pomocy Sekretarza, Skarbnika, Naczelników Wydziałów, Kierowników Referatów oraz pracowników na samodzielnych stanowiskach pracy.

 

 

WŁADZE MIASTA

Prezydent Miasta Stalowej Woli

Lucjusz Nadbereżny

Sekretariat pok. nr 36

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel. 15 643 35 65

Faks: 15 643 34 12

e-mail: um@stalowawola.pl

Zastępca Prezydenta Miasta
Stalowej Woli
Renata Knap

Sekretariat pok. nr 36

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel. 15 643 35 65

Faks: 15 643 34 12

e-mail: um@stalowawola.pl

Sekretarz Miasta
Naczelnik Wydziału Organizacji
i Informatyzacji

 

Marcin Uszyński

Pok.: 5

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 35 92

e-mail: muszynski@stalowawola.pl

Skarbnik Miasta

Michał Buwaj

Pok.: 111a

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 61

e-mail: mbuwaj@stalowawola.pl

 

 

W Urzędzie Miasta Stalowej Woli utworzono następujące stanowiska kierownicze:

 

 

KIEROWNICY KOMÓREK ORGANIZACYJNYCH URZĘDU

Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Monika Trela

Pok.: 120

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 11

e-mali: mtrela@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Budżetu i Finansów – Zastępca Skarbnika Miasta

Małgorzata Korniak

Pok.: 112

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 30

e-mali: mkorniak@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Podatków i Opłat Lokalnych Marta Szkolak

Pok.: 16

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 62

e-mali: mszkolak@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska -

Pok.: 36

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 35 65

e-mali:

Naczelnik Wydziału Realizacji Inwestycji i Transportu

Sylwester Piechota

Pok.: 7

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 50

e-mail: spiechota@stalowawola.pl

Zastępca Naczelnika Wydziału Realizacji Inwestycji i Transportu

Andrzej Wojtaś

Pok.: 26

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 45

e-mail: awojtas@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego Danuta Bednarz

Pok.: 13

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 37

e-mail: dbednarz@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Mienia Gminnego i Gospodarki Lokalami Sławomir Szkutnik

Pok.: 39

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 642 23 51
        15 643 34 83

e-mail: sszkutnik@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia

Halina Wołos

Pok.: 16

ul.Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 10

e-mail: hwolos@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Świadczeń Rodzinnych i Społecznych

Mieczysława Pędlowska

Pok.: 2

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 84

e-mail: mpedlowska@stalowawola.pl

Naczelnik Biura Rady Miejskiej

Anna Mielniczuk

Pok.: 42

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 65

e-mail: amielniczuk@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Bezpieczeństa i Zarządzania Kryzysowegio

Jerzy Darski

Pok.: 13

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 847 93 20

e-mail: jdarski@stalowawola.pl

Kierownik Referatu ds. Zamówień Publicznych Dariusz Hofman

Pok.: 18

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 32

e-mail: dhofman@stalowawola.pl




Kierownik Referatu ds. Spraw Obywatelskich


 
Sławomir Włodarczyk

Pok.: 21

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 41

e-mail: swlodarczyk@stalowawola.pl

Kierownik Referatu ds. księgowości Urzędu Miasta, Zastępca Naczelnika Wydziału

Barbara Motyka

Pok.: 113

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 29

e-mail: bmotyka@stalowawola.pl

Kierownik Referatu ds. księgowości organu

-

Pok.: 117

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 63

e-mail:

Kierownik Referatu Pozyskiwania Funduszy

Jolanta Kowalewska

Pok.: 37

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 43

e-mail: jkowalewska@stalowawola.pl

Kierownik Referatu Przygotowania Inwestycji

 
Mirosław Tęcza

Pok.: 19

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 16

e-mail: mtecza@stalowawola.pl

Kierownik Referatu ds. Centrum Rewitalizacji Dominika Czuba - Ofiara

Pok.: 17

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 847 93 13

e-mail: dczuba@stalowawola.pl

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

-

Pok.: 2

ul. Skoczyńskiego 12

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 44

e-mail: -

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

Gabriela Grzesiowska
Marcin Maziarz

Pok.: 46
ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola
Tel.: 15 643 34 71

e-mail: ggrzesiowska@stalowawola.pl

Pok.: 2
ul. Skoczyńskiego 12
37-450 Stalowa Wola
Tel.: 15 643 34 71
e-mail: mmaziarz@stalowawola.pl

 

Audytor Wewnętrzny

Renata Rębisz

Pok.: 31

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 90

e-mail: rrebisz@stalowawola.pl

Inspektor Ochrony Danych Michał Jarosz

Pok.: 23

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 35 71

e-mail: mjarosz@stalowawola.pl

Biuro Prawne Urzędu Teresa Darska - Koordynator
Małgorzata Galczak

 

Pok.: 40,41

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 64
Tel.: 15 643 34 63

 

e-mail: tdarska@stalowawola.pl

e-mail: mgalczak@stalowawola.pl

Kierownik Biura ds. Windykacji Należności Pieniężnych

Komornik administracyjny

 
Małgorzata Kołecka

Pok.: 33

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 35 89
kom. 694 413 022


e-mail: mkolecka@stalowawola.pl

 
Stanowisko  d/s kontroli zarządczej, udostępniania informacji publicznej i cyfryzacji Urzędu Agata Habuda

Pok.: 5

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 60

e-mail: ahabuda@stalowawola.pl
 

 

 


 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

  1. Interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu 7.30 – 15.30.
  2. Faksy do poszczególnych wydziałów można kierować na numer 15 643 34 12.
  3. Zbiorczy wykaz stanowisk wraz z danymi teleadresowymi i zakresem spraw prowadzonych na poszczególnych stanowiskach znajdą Państwo w zakładce Urząd Miasta - Dane teleadresowe wydziałów.
  4. Oświadczenia majątkowe osób pełniących funkcje kierownicze w Urzędzie Miasta Stalowej Woli znajdą Państwo w zakładce Oświadczenia Majątkowe.

 

Podmiot publikującyUrząd Miasta Stalowa Wola
WytworzyłLucjusz Nadbereżny - Prezydent Miasta2015-11-25
Publikujący Zespół BIP 2011-02-01 09:19
Modyfikacja Marcin Uszyński - Sekretarz Miasta 2019-04-29 11:43
Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Wygenerowano: 19 czerwca 2019r. 03:39:32
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.