URZĄD MIASTA STALOWEJ WOLI
bip.gov.pl
Sonda
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę

 

 

Pracą Urzędu kieruje Prezydent Miasta. Prezydent wykonuje swoje obowiązki przy pomocy Sekretarza, Skarbnika, Naczelników Wydziałów, Kierowników Referatów oraz pracowników na samodzielnych stanowiskach pracy.

 

 

WŁADZE MIASTA

Prezydent Miasta Stalowej Woli

Lucjusz Nadbereżny

Sekretariat pok. nr 36

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel. 15 643 35 65

Faks: 15 643 34 12

e-mail: um@stalowawola.pl

Sekretarz Miasta

Gabriela Grzesiowska

Pok.: 46

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 35 70

e-mail: ggrzesiowska@stalowawola.pl

Skarbnik Miasta

Bogusława Gdula

Pok.: 111a

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 61

e-mail: bgdula@stalowawola.pl

 

 

W Urzędzie Miasta Stalowej Woli utworzono następujące stanowiska kierownicze:

 

 

KIEROWNICY KOMÓREK ORGANIZACYJNYCH URZĘDU

Naczelnik Kancelarii Prezydenta Miasta Monika Trela

Pok.: 39

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 11

e-mali: mtrela@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Budżetu i Finansów – Zastępca Skarbnika Miasta

Barbara Popielańska

Pok.: 112

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 30

e-mali: bpopielanska@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Podatków i Opłat Lokalnych Marta Szkolak

Pok.: 16

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 62

e-mali: mszkolak@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Planowania Przestrzennego Renata Knap

Pok.: 20

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 76

e-mali: rknap@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Inwestycji, Transportu i Pozyskiwania Funduszy

Sylwester Piechota

Pok.: 7

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 50

e-mail: spiechota@stalowawola.pl

Zastępca Naczelnika Wydziału Inwestycji, Transportu i Pozyskiwania Funduszy

Andrzej Wojtaś

Pok.: 26

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 45

e-mail: awojtas@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Gospodarki Odpadami Witold Tutak

Pok.: 5

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 53

e-mail: wtutak@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Mienia Gminnego i Gospodarki Lokalami Sławomir Szkutnik

Pok.: 39

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 642 23 51
        15 643 34 83

e-mail: sszkutnik@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego

Sławomir Włodarczyk

Pok.: 21

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 41

e-mail: swlodarczyk@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia

Halina Wołos

Pok.: 16

ul.Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 10

e-mail: hwolos@stalowawola.pl

Naczelnik Wydziału Świadczeń Rodzinnych i Społecznych

Mieczysława Pędlowska

Pok.: 2

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 84

e-mail: mpedlowska@stalowawola.pl

Naczelnik Biura Rady Miejskiej

Anna Mielniczuk

Pok.: 42

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 65

e-mail: amielniczuk@stalowawola.pl

Kierownik Referatu Administracyjno - Gospodarczego

Danuta Bednarz

Pok.: 13

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 37

e-mail: dbednarz@stalowawola.pl

Kierownik Referatu ds. księgowości Urzędu Miasta, Zastępca Naczelnika Wydziału

Barbara Motyka

Pok.: 113

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 29

e-mail: bmotyka@stalowawola.pl

Kierownik Referatu ds. księgowości organu

Danuta Boratyn

Pok.: 117a

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 64

e-mail: dboratyn@stalowawola.pl

Kierownik Referatu Pozyskiwania Funduszy

Jolanta Kowalewska

Pok.: 37

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 43

e-mail: jkowalewska@stalowawola.pl

Kierownik Referatu ds. Centrum Rewitalizacji Dominika Czuba - Ofiara

Pok.: 119

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 847 93 13

e-mail: dczuba@stalowawola.pl

Kierownik Biura Obsługi Inwestora i Promocji Gospodarczej Ryszard Sęczyk

Pok.: 101

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 847 93 11

e-mail: rseczyk@stalowawola.pl

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Bartosz Zaleśny

Pok.: 2

ul. Skoczyńskiego 12

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 44

e-mail: bzalesny@stalowawola.pl

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

Marcin Maziarz

Pok.: 1

ul. Skoczyńskiego 12

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 71

e-mail: mmaziarz@stalowawola.pl

Audytor Wewnętrzny

Renata Rębisz

Pok.: 31

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 90

e-mail: rrebisz@stalowawola.pl

Inspektor Ochrony Danych Michał Jarosz

Pok.: 20

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 35 71

e-mail: mjarosz@stalowawola.pl

 

 

W Urzędzie Miasta Stalowej Woli utworzono następujące stanowiska samodzielne:

 

 

STANOWISKA SAMODZIELNE

Zespół Prawny Urzędu

Teresa Darska

Pok.: 41

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 64

e-mail: tdarska@stalowawola.pl

 

Zespół Prawny Urzędu

Małgorzata Galczak

Pok.: 40

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 63

e-mail: mgalczak@stalowawola.pl

Zespół ds. kontroli jednostek organizacyjnych Miasta

Mirosława Fryc
Damian Turek

Pok.: 3

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 89

e-mail: mfryc@stalowawola.pl
e-mail: dturek@stalowawola.pl

Wieloosobowe stanowisko ds. informatyzacji Urzędu

Michał Jarosz

Wojciech Jabłoński


Dariusz Gajda

Jarosław Kuta

Pok.: 18-20

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 35 71
Tel: 15 643 34 73

e-mail: mjarosz@stalowawola.pl

Stanowisko ds. BHP i P. Poż.

Jan Fronc

Pok.: 4

ul. Kwiatkowskiego 1

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 86

e-mail: jfronc@stalowawola.pl

Zespół ds. windykacji należności pieniężnych Małgorzata Kołecka
Sylwia Sicińska

Pok.: 33

ul. Wolności 9

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 34 86

e-mail: mkolecka@stalowawola.pl
e-mail: ssicinska@stalowawola.pl

 

Inspektor d/s kontroli zarządczej, udostępniania informacji publicznej i cyfryzacji Urzędu Marcin Uszyński

Pok.: 24

ul. Wolności 7

37-450 Stalowa Wola

Tel.: 15 643 35 92

e-mail: muszynski@stalowawola.pl

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

  1. Interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu 7.30 – 15.30.
  2. Faksy do poszczególnych wydziałów można kierować na numer 15 643 34 12.
  3. Zbiorczy wykaz stanowisk wraz z danymi teleadresowymi i zakresem spraw prowadzonych na poszczególnych stanowiskach znajdą Państwo w zakładce Urząd Miasta - Dane teleadresowe wydziałów.
  4. Oświadczenia majątkowe osób pełniących funkcje kierownicze w Urzędzie Miasta Stalowej Woli znajdą Państwo w zakładce Oświadczenia Majątkowe.

 

Podmiot publikującyUrząd Miasta Stalowa Wola
WytworzyłLucjusz Nadbereżny - Prezydent Miasta2015-11-25
Publikujący Zespół BIP 2011-02-01 09:19
Modyfikacja Paweł Stańczak - Redektor BIP 2018-07-30 13:33
Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Wygenerowano: 19 października 2018r. 11:48:02
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.