URZĄD MIASTA STALOWEJ WOLI
bip.gov.pl
Sonda
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ 2010-2014

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

 

 

Antoni Kłosowski (nr tel.: 602 390 330)

aklosowski@stalowawola.pl

Z-cy Przewodniczącego Rady Miejskiej

 

 

Stanisław Ordon (nr tel.: 698 630 140)

ordon@poczta.onet.pl

Dariusz Przytuła (nr tel.: 695 616 963)

dariuszprzytula@interia.pl

Radni Rady Miejskiej

 

 

Andrzej Barwiński

andrzej_barwinski@poczta.onet.pl

Jerzy Augustyn (nr tel.: 608 668 285)

jurek841@poczta.onet.pl

Maria Chojnacka (nr tel.: 887 656 678)

maria.chojnacka@interia.pl

Jacek Czech (nr tel.: 608 668 281)

Adam Danaj (nr tel.: 664 007 880)

adam1938r@o2.pl

Joanna Grobel-Proszowska

joanna.proszowska@interia.pl

Małgorzata Ignarska

malgorzata.i@onet.eu

Jadwiga Jankiewicz (nr tel.: 608 290 711)

jadwiga_jankiewicz@wp.pl

Elżbieta Komsa

ekomsa@wp.pl

Ewa Kosak (nr tel.: 696 731 600)

kosak@firma.pl

Jerzy Majgier (nr tel.: 516 081 332)

Lucjusz Nadbereżny (nr tel.: 792 763 003)

lucjusz@nadberezny.pl

Zbigniew Paszkiewicz (nr tel.: 15 842 13 16)

Maria Rehorowska

mariarehorowska@wp.pl

Alfred Rzegocki

Jan Sibiga (nr tel.: 784 994 450)

jansibiga51@wp.pl

Wiesław Siembida (nr tel.: 509 898 848)

wssw4@o2.pl

Marek Surowiec (nr tel.: 504 512 357)

Rafał Weber (nr tel.: 781 959 281)

rafalweber@wp.pl

Franciszek Zaborowski (nr tel.: 518 044 227)

zafran@interia.pl

 

Podmiot publikującyUrząd Miasta Stalowa Wola
WytworzyłRada Miejska - Rada Miejska2011-01-31
Publikujący Zespół BIP 2011-02-01 16:49
Modyfikacja Zespół BIP 2011-11-25 10:26
Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Wygenerowano: 21 sierpnia 2019r. 17:33:55
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.