URZĄD MIASTA STALOWEJ WOLI
bip.gov.pl
Sonda
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę

 

WYKAZ OSÓB ZASŁUŻONYCH DLA MIASTA STALOWA WOLA

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Podstawa prawna

1979r.

1

Bobek Władysław   

Uchwała Egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR z  dnia  04.05.1979r.

2

Biedrzycki Edward  

3

Drożdż Helena         

4

Gajda Michał            

5

Gorczyca Piotr         

6

Haduch Edward       

7

Idzikowski Bolesław

8

Jaszczur Kazimierz  

9

Kapusta Stanisław   

10

Karp Władysław      

11

Kurek Witold           

12

Łastowski Józef        

13

Łukowska Maria      

14

Makar Eugeniusz     

15

Malicki Zdzisław     

16

Maziak Wiesława    

17

Pasiak Władysława  

18

Paterek Władysław  

19

Paździor Eugeniusz 

20

Pikulski Janusz        

21

Surmacz Władysław

22

Szkraba Stanisław    

23

Szymczyk Stanisław

24

Trela Lucjan            

25

Trojanowski Henryk

26

Ulanicki Mikołaj     

27

Wierzbicki Wiktor   

28

Worek Józef             

29

Wojtyło Franciszek  

30

Żarnowski Tadeusz  

1980r.

31

Antonowicz Jacek      

Uchwała Egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR z dnia 12.04.1980r.

32

Bieniak Stanisław       

33

Chruściel Stanisław    

34

Duda Eugeniusz          

35

Gawroński Adam        

36

Goździela Bogusław   

37

Grabara Tadeusz         

38

Herecki Ignacy             

39

Kaliba Franciszek       

40

Kałmuczak Leszek      

41

Kopyto Franciszek      

42

Kostka Alojzy             

43

Latawiec Mieczysław 

44

Martela Ludwik          

45

Mastej Zofia                

46

Niemiec Jan                

47

Pawlik Jan                   

48

Piela Edward               

49

Prokop Jan                  

50

Rak Józef                    

51

Sapulak Bolesław       

52

Soja Katarzyna           

53

Sokala Tadeusz          

54

Tracz Wacław             

55

Wanago Leon             

56

Wasiuta Michał          

57

Wójtowicz Marian      

58

Zaremski Marian        

59

Żyłka Kazimiera         

1983r.

(Na podstawie Uchwały Nr XXVI/80/83 z dnia 11.03.1983r.)

60

Zakładowy Dom Kultury Huty Stalowa Wola

Postanowienie Prezydium Miejskiej Rady Narodowej z dnia 29.03.1983r.

 

61

Zakładowy Klub Sportowy STAL

62

Bębenek Stanisław

63

Drzymała Aleksander 

64

Dubiel Jan

65

Dziura Wojciech

66

Kamiński Franciszek

67

Kluk Stanisław

68

Kowalska Maria

69

Kroczyński Bronisław

70

Kutnikowska Stanisława

71

Morawiec Wiesław

72

Myk Roman

73

Nardelli Stanisław

74

Samek Michał

75

Szczęść Władysława

76

Wolak Stanisław

1984r.

(Na podstawie Uchwały Nr XXVI/80/83 z dnia 11.03.1983r.)

77

Czerwonka Stanisław

Postanowienie Prezydium Miejskiej Rady Narodowej z dnia 05.05.1984r.

78

Joński Wiesław

79

Kłosowski Antoni

80

Łata Józef

81

Szopa Alojzy

82

Szywała Franciszek

83

Szczęśniak Jan

84

Wańczyk Joanna

1985r.

(Na podstawie Uchwały Nr XXVI/80/83 z dnia 11.03.1983r.)

85

Orkiestra Zakładowego Domu Kultury

Postanowienie Prezydium Miejskiej Rady Narodowej z dnia 07.05.1985r.

86

Burdzy Władysław

87

Kamiński Adam

88

Korniak Henryk

89

Krasoń Hieronim

90

Mazoń Witold

91

Paluch Mieczysław

92

Stadnik Bolesław

93

Stojek Marian

94

Tomala Marcin

95

Wołczyński Czesław

96

Wryk Aleksander

97

Zelek Adam

98

Żuraw Modest

1986r.

(Na podstawie Uchwały Nr XXVI/80/83 z dnia 11.03.1983r.)

99

Ciak Wojciech

Postanowienie Prezydium Miejskiej Rady Narodowej z dnia 11.05.1986r.      

100

Darłak Feliks

101

Dziuba Jan

102

Fołta Jan

103

Garbacz Jerzy

104

Kardowska Janina

105

Krawiec Mieczysław

106

Kułaga Stanisław

107

Pasiak Jan

108

Sendek Stanisław

109

Sołtyska Maria

110

Stachowiak Andrzej

111

Szkutnik Helena

112

Zimochodzki Henryk

113

Liceum Medyczne

114

ZPiT „Lasowiacy”

1987r.

(Na podstawie Uchwały Nr XXVI/80/83 z dnia 11.03.1983r.)

115

Aeroklub Stalowa Wola

Postanowienie Prezydium Miejskiej Rady Narodowej z dnia 06.05.1987r.

116

Bąkowski Jerzy

117

Błasiak Bolesław

118

Herliczka Henryk

119

Jastrzębski Tadeusz

120

Kania Janina

121

Kapusta Ryszard

122

Krasowski Tągomierz

123

Libicz Stanisław

124

Lipka Franciszek

125

Nowak Wiesław

126

Stochmal Władysław

127

Tomczyk Jan

1988r.

(Na podstawie Uchwały Nr XXVI/80/83 z dnia 11.03.1983r.)

128

Elektrownia Stalowa Wola

Postanowienie Prezydium Miejskiej Rady Narodowej z dnia 25.04.1988r.

129

Kombinat Przemysłowy Huta Stalowa Wola

130

Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Stalowej Woli

131

Polskie Koleje Państwowe, Węzeł PKP Stalowa Wola- Rozwadów

132

PSS „Społem” w Stalowej Woli

133

Rzeszowskie Zakłady Graficzne- Drukarnia Stalowa Wola

134

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marcelego Nowotki

135

Brzezińska Eugenia

136

Chyła Henryk

137

Gawlak Henryk

138

Habiger Zygmunt

139

Jarem Kazimierz

140

Jedliński Andrzej

141

Kozdronkiewicz Adam

142

Kud Antoni

143

Kupiec Józef

144

Musiał Jerzy

145

Nocko Zygmunt

146

Paterek Mieczysław

147

Pluta Waleria

148

Popielański Zbigniew

149

Ptasiński Henryk

150

Sokołowski Władysław

151

Starczak Antoni

152

Szawan Mirosław

153

Trela Edward

154

Prof. Tymowski Janusz

155

Zaleszczuk Ryszard

1989r.

(Na podstawie Uchwały Nr XXVI/80/83 z dnia 11.03.1983r.)

156

Dąbek Stanisław

Postanowienie Prezydium Miejskiej Rady Narodowej z dnia 24.04.1989r.

157

Kic Michał

158

Macuga Jerzy

159

Młynarski Julian

160

Owczarek Czesław

161

Wojas Kazimierz

1990r.

162

Pieczonka Jan

Uchwały Nr VIII/41/90 Rady Miejskiej z dnia 09.11.1990r.

163

Tupaj Andrzej

164

Wojciechowski Henryk

165

Zawisła Jerzy

1991r.

166

Oleksy Roman

Na podstawie Uchwały Nr XIII/93/91 Rady Miejskiej z dnia 19.04.1991r

167

Stefański Jerzy

168

Strojniak Wiktor

169

Kurowska Helena

Na podstawie Uchwały Nr XVII/133/91 Rady Miejskiej z dnia 04.10.1991r.

170

Owczarz Krystyna

171

Antczak Józef

Na podstawie Uchwały Nr XVIII/135/91 Rady Miejskiej z dnia 08.11.1991r.

172

Bezubik Czesław

173

Gaj Stanisław

174

Szot Mieczysław

175

Medyński Adam

176

Tabacznik Barbara

1992r.

177

Bochenek Stanisław

Na podstawie Uchwały Nr XXV/215/92 Rady Miejskiej z dnia 25.09.1992r.

178

Szewc Andrzej

179

J.E.Ks. Biskup Frankowski Edward

Na podstawie Uchwały Nr XXVI/227/92 Rady Miejskiej z dnia 28.10.1992r.

1993r.

180

Paterek Stanisława

Na podstawie Uchwały Nr XXXI/298/93 Rady Miejskiej z dnia 23.04.1993r.

181

Dużyński Jerzy

Na podstawie Uchwały Nr XXXV/334/93 Rady Miejskiej z dnia 01.10.1993r.               

182

Mania Andrzej

183

Montusiewicz Janusz

184

Myszka Jan

185

Rak Jan

186

Sądej Stanisław

1994r.

187

Kubasiewicz Edward

Na podstawie Uchwały Nr XL/397/94 Rady Miejskiej z dnia 22.04.1994r

188

J.E.Ks. Arcybiskup  Przemyski Tokarczuk Ignacy

Na podstawie Uchwały Nr III/12/94 Rady Miejskiej z dnia 23.09.1994r.

189

Kowalewski Stanisław

Na podstawie Uchwały Nr IV/25/94 Rady Miejskiej z dnia 14.10.1994r.

190

Myszka Robert

191

Mierzwa Czesław

192

Opala Jan

193

Walawska Eliza

1995r.

194

Fyk Mirosław

Na podstawie Uchwały Nr XIII/131/95 Rady Miejskiej z dnia 30.06.1995r.

195

Kurzelewski Jerzy

Na podstawie Uchwały Nr XIII/131/95 Rady Miejskiej z dnia 30.06.1995r

196

Latawiec Kazimierz

197

Rajzer Stanisław

198

Walczyk Adam

199

Sulich Józef

Na podstawie Uchwały Nr XV/177/95 Rady Miejskiej z dnia 10.11.1995r.

200

Hołda Władysław

Na podstawie Uchwały Nr XV/178/95 Rady Miejskiej z dnia 10.11.1995r

1996r.

201

Herdzik Bogusława

Na podstawie Uchwały Nr XXI/249/96 Rady Miejskiej z dnia 26.06.1996r.

1997r.

202

Dekert Maria

Na podstawie Uchwały Nr XXXIV/469/97 Rady Miejskiej z dnia 30.10.1997r.

1998r.

203

Józefiak Aleksander

Na podstawie Uchwały Nr XXXVIII/514/98 Rady Miejskiej z dnia 13.02.1998r.

204

Laskowski Józef

Na podstawie Uchwały Nr XXXVIII/515/98 Rady Miejskiej z dnia 13.02.1998r

205

Rojek Zbigniew

Na podstawie Uchwały Nr XXXVIII/516/98 Rady Miejskiej z dnia 13.02.1998r.

206

Abratowski Leszek

Na podstawie Uchwały Nr XL/542/98 Rady Miejskiej z dnia 24.04.1998r

207

Augustyn Jerzy

208

Byzdra Maria

209

Ciba Roman

210

Dąbrowski Janusz

211

Gaweł Jan

212

Gumieniak Mikołaj

213

Jankowski Aleksander

214

Jeż Tadeusz

215

Krupa Ireneusz

216

Kołodziejczyk Anna

217

Koralewski Jacek 

218

Kozdronkiewicz Jan

219

Koziarski Józef

220

Kozielewicz Jerzy

221

Ks. Kozioł Jan

222

Krawczyk Zbigniew

223

Gaweł Józef

224

Linek Henryk

225

Maślach Bolesław

226

Matysiak Irena

227

Nieradka Marian

228

Puzio Roman

229

Ruciński Adam

230

Rzegocki Alfred

231

Siwiarek Jan

232

Szmit Edward

233

Ujda Józef

234

Warmiński Franciszek

235

Zakładowy Klub dawców Krwi „Hutnik”

2000r.

236

Wachowiak Ignacy

Na podstawie Uchwały Nr XVI/255/2000 Rady Miejskiej z dnia 11.02.2000r.

237

Nowak Tadeusz

Na podstawie Uchwały Nr XIX/306/2000 Rady Miejskiej z dnia 26.05.2000r.

238

Region NSZZ ”Solidarność” Ziemia Sandomierska

Na podstawie Uchwały Nr XXI/342/2000 Rady Miejskiej z dnia 04.08.2000r.

239

Krupka Stanisław

Na podstawie Uchwały Nr XXIII/393/2000 Rady Miejskiej z dnia 10.11.2000r.

240

Kuberna Ewa

241

Ks. Edward Madej

242

Paszkiewicz Zbigniew

243

Sagatowska Janina

244

Sibiga Jan

245

Walczyk Elżbieta

246

Ks. Jerzy Warchoł 

247

Wojtas Wiesław

2001r.

248

Anioł Stanisław

Na podstawie Uchwały Nr XXIX/514/2001 Rady Miejskiej z dnia 27.04.2001r.

249

Augustyński Jerzy

250

Ks. Ciacek Józef

251

Ks. Gaj Piotrowski Wilhelm

252

Gargaś Andrzej

   253  

Łazowski Eugeniusz Sławomir

254

Matulewicz Stanisław

255

Oczkowski Piotr

256

Sęk Ewa

257

Ks. Sosiński Jerzy

258

Zaremba Marek

259

Ks. Czerpak Stanisław

Na podstawie Uchwały Nr XXXIII/659/2001 Rady Miejskiej z dnia 23.10.2001r.

260

Ks. Folcik Jan

261

Fołta Władysław

2002r.

262

Brzeziński Zygmunt

Na podstawie Uchwały Nr XL/789/2002 Rady Miejskiej

z dnia 06.09.2002r

263

Cisek Stanisław

264

Ciszkiewicz Waldemar

265

Dymek Edward

266

Galczak Władysław

267

Ks. Groński Józef

268

Janik Grażyna

269

Juśkiewicz Tadeusz

270

Kasprzyk Lidia

271

Korkowska Elżbieta

272

Kułakowski Bogusław

273

Myszka Edmund

274

Pamuła Magdalena

275

Proszowski Tadeusz

276

Pychowski Artur

277

Różanska Maria

278

Standzoń Władysława

279

Woźniczka Władysław

2003r.

280

Brzezińska Alicja

Na podstawie Uchwały Nr VIII/101/03 Rady Miejskiej

z dnia 29.04.2003r.

281

Kulczuga Anna

Na podstawie Uchwały Nr VIII/102/03 Rady Miejskiej

z dnia 29.04.2003r.

282

Paszkiewicz Anna

Na podstawie Uchwały Nr VIII/103/03 Rady Miejskiej

z dnia 29.04.2003r.

283

Pelc Józef

Na podstawie Uchwały Nr VIII/104/03 Rady Miejskiej

z dnia 29.04.2003r.

284

Sudoł Edward           

Na podstawie Uchwały Nr VIII/105/03 Rady Miejskiej

z dnia 29.04.2003r.

285

Rogacki Tadeusz

Na podstawie Uchwały Nr VIII/106/03 Rady Miejskiej

z dnia 29.04.2003r.

286

Piróg Maria

Na podstawie Uchwały Nr IX/125/03 Rady Miejskiej

z dnia 30.05.2003r.

287

Wicik Halina

Na podstawie Uchwały Nr X/140/03 Rady Miejskiej

z dnia 27.06.2003r.

288

Paterek Edward

Na podstawie Uchwały Nr X/141/03 Rady Miejskiej

z dnia 27.06.2003r.

289

Osman Bogdan

Na podstawie Uchwały Nr X/142/03 Rady Miejskiej

z dnia 27.06.2003r.

290

Maciaszkiewicz Janina

Na podstawie Uchwały Nr XII/179/03 Rady Miejskiej

z dnia 05.09.2003r

291

Oleśkiewicz Zofia

Na podstawie Uchwały Nr XII/180/03 Rady Miejskiej

z dnia 05.09.2003r.

292

Laskowski Zbigniew

Na podstawie Uchwały Nr XII/181/03 Rady Miejskiej

z dnia 05.09.2003r.

293

Orkiestra Dęta Węzła PKP Stalowa Wola- Rozwadów

Na podstawie Uchwały Nr XIV/199/03 Rady Miejskiej

z dnia 03.10.2003r.

294

Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów Stalowej Woli

Na podstawie Uchwały Nr XII/200/03 Rady Miejskiej

z dnia 03.10.2003r.

295

Sączawa Anna

Na podstawie Uchwały Nr XV/225/03 Rady Miejskiej

z dnia 29.10.2003r.

2004r.

296

Bednarczyk Marcela

Na podstawie Uchwały Nr XXIV/356/04 Rady Miejskiej

z dnia 28.05.2004r.

297

Kaczmarczyk Teresa

Na podstawie Uchwały Nr XXIV/357/04 Rady Miejskiej

z dnia 28.05.2004r.

298

Kiszka Władysław

Na podstawie Uchwały Nr XXIV/358/04 Rady Miejskiej

z dnia 28.05.2004r.

299

Chór „Solidarność”

Na podstawie Uchwały Nr XXX/444/04 Rady Miejskiej

z dnia 29.10.2004r.

2005r.

300

Chór GAUDIUM

Na podstawie Uchwały Nr XXXVIII/526/05 Rady Miejskiej

z dnia 29.04.2005r.

301

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Na podstawie Uchwały Nr XLVI/656/05 Rady Miejskiej

z dnia 04.11.2005r.

302

Chór Kameralny Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli

Na podstawie Uchwały Nr XLVI/657/05 Rady Miejskiej

z dnia 04.11.2005r.

303

Czech Jacek

Na podstawie Uchwały Nr XLVI/658/05 Rady Miejskiej

z dnia 04.11.2005r

304

Knapik Aleksy

Na podstawie Uchwały Nr XLVI/659/05 Rady Miejskiej

z dnia 04.11.2005r

305

Majgier Jerzy

Na podstawie Uchwały Nr XLVI/660/05 Rady Miejskiej

z dnia 04.11.2005r

2006r.

306

Kunysz Mariusz

Na podstawie Uchwały Nr LIII/774/06 Rady Miejskiej

z dnia 28.04.2006r.

307

Ordon Stanisław 

Na podstawie Uchwały Nr LIII/775/06 Rady Miejskiej

z dnia 28.04.2006r.

308

Szulc Teresa

Na podstawie Uchwały Nr LIII/776/06 Rady Miejskiej

z dnia 28.04.2006r.

309

Turek Stefan

Na podstawie Uchwały Nr LIII/777/06 Rady Miejskiej

z dnia 28.04.2006r.

310

Węgrzynowicz Stanisław

Na podstawie Uchwały Nr LIII/778/06 Rady Miejskiej

z dnia 28.04.2006r.

311

Jańczyk Kazimierz

Na podstawie Uchwały Nr LXI/894/06 Rady Miejskiej

z dnia 29.09.2006r.

312

Jaśkowski Ryszard 

Na podstawie Uchwały Nr LXI/895/06 Rady Miejskiej

z dnia 29.09.2006r.

313

Szwedo Henryk

Na podstawie Uchwały Nr LXI/896/06 Rady Miejskiej

z dnia 29.09.2006r.

314

Podsiadło Józef

Na podstawie Uchwały Nr LXII/922/06 Rady Miejskiej

z dnia 26.10.2006r

315

Podsiadło Krystyna

Na podstawie Uchwały Nr LXII/923/06 Rady Miejskiej

z dnia 26.10.2006r

316

Ks. Niemiec Jan

Na podstawie Uchwały Nr II/14/06 Rady Miejskiej

z dnia 06.12.2006r.

2007r.

317

Brzeziński Andrzej

Na podstawie Uchwały Nr IX/116/07 Rady Miejskiej

z dnia 27.04.2007r.

318

Kłapeć Stanisław

Na podstawie Uchwały Nr X/138/07 Rady Miejskiej

z dnia 30.05.2007r.

319

Kocój Andrzej

Na podstawie Uchwały Nr X/139/07 Rady Miejskiej

z dnia 30.05.2007r.

2008r.

320

Algierd Ludwik

Na postawie Uchwały Nr XXIV/348/08 Rady Miejskiej 

z dnia 31.03.2008r.

321

Brzezińska Maria

Na podstawie Uchwały Nr XXIV/349/08 Rady Miejskiej

z dnia 31.03.2008r.

322

Brzezińska- Piątek Bożena 

Na podstawie Uchwały Nr XXIV/350/08 Rady Miejskiej

z dnia 31.03.2008r.

323

Dałomis Krystyna

Na podstawie Uchwały Nr XVIII/433/08 Rady Miejskiej

z dnia 27.06.2008r.

324

Szczoczarz Wacław

Na podstawie Uchwały Nr XXVIII/434/08Rady Miejskiej

z dnia 27.06.2008r.

325

Hernik Ryszard

Na podstawie Uchwały Nr XXVIII/435/08Rady Miejskiej

z dnia 27.06.2008r.

326

Kubicki Janusz

Na podstawie Uchwały Nr XXVIII/436/08Rady Miejskiej

z dnia 27.06.2008r.

327

Kotwica Ryszard

Na podstawie Uchwały Nr XXVIII/437/08Rady Miejskiej

z dnia 27.06.2008r.

328

Zespół Szkół Nr 1

im. Gen. Władysława Sikorskiego

Na podstawie Uchwały Nr XXVIII/438/08Rady Miejskiej

z dnia 27.06.2008r.

329

Joanna Grobel- Proszowska  

Na podstawie Uchwały Nr XXX/501/08 Rady Miejskiej

z dnia 19.09.2008r.

330

Piotr Jackowski

Na podstawie Uchwały Nr XXX/502/08 Rady Miejskiej

z dnia 19.09.2008r.

331

Julian Koza

Na podstawie Uchwały Nr XXX/503/08 Rady Miejskiej

z dnia 19.09.2008r.

332

Janusz Teper

Na podstawie Uchwały Nr XXX/504/08 Rady Miejskiej

z dnia 19.09.2008r.

333

Jerzy Zajdel

Na podstawie Uchwały Nr XXX/505/08 Rady Miejskiej

z dnia 19.09.2008r.

334

Roman Nieznalski

Na podstawie Uchwały Nr XXX/506/08 Rady Miejskiej

z dnia 19.09.2008r.

335

Sławomir Maliszewski 

Na podstawie Uchwały Nr XXX/507/08 Rady Miejskiej

z dnia 19.09.2009r.

336

Włodzimierz Bereżka

Na podstawie uchwały Nr XXX/508/08 Rady Miejskiej

z dnia 19.09.2008r.

337

Edward Kawalec

Na podstawie Uchwały Nr XXX/509/08 Rady Miejskiej

z dnia 19.09.2008r.

338

Zespół Szkół Nr 3

im. Króla Jana II Sobieskiego

Na podstawie Uchwały Nr XXXIII/631/08 Rady Miejskiej

z dnia 13.11.2008r.

2009r.

339

Miejska Biblioteka Publiczna

im. Wańkowicza

Na podstawie Uchwały Nr  XLI/742/09  Rady Miejskiej

z dnia 03.04.2009r.

340

Zespół Szkół Nr 4

im. płk. Stanisława Dąbka

Na podstawie Uchwały Nr XLVI/832/09 Rady Miejskiej

z dnia 19.06.2009r.

341

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Bohaterów Westerplatte

Na podstawie Uchwały Nr XLVI/833/09   Rady Miejskiej

z dnia 19.06.2009r.

342

Ks. Franciszek Buczyński

Na podstawie Uchwały Nr L/862/09 Rady Miejskiej

z dnia 25.09.2009r.

343

Czubak Halina

Na podstawie Uchwały Nr L/863/09 Rady Miejskiej

z dnia 25.09.2009r.

344

Komierzyński Marek 

Na podstawie Uchwały Nr L/864/09 Rady Miejskiej z dnia 25.09.2009r.

345

Automobilklub Stalowa Wola

Na podstawie Uchwały Nr L/865/09 Rady Miejskiej

z dnia 25.09.2009r.

2010r.

346

Spółdzielczy Dom Kultury

Na podstawie Uchwały Nr LXVII/1129/10 Rady Miejskiej

z dnia 30.06.2010r.

2011r.

347

 Cholewiński Zygmunt         

 

Na podstawie Uchwały Nr XX/288/11Rady Miejskiej

z dnia 21.12.2011r.

2012r.

348

Doc. dr inż. Bek Janusz

Na podstawie Uchwały Nr XXVII/355/12 Rady Miejskiej

z dnia 30.03.2012r.

2013r.
 
349 Stanisław Starzec

Na podstawie Uchwały Nr LI/703/13 Rady Miejskiej

z dnia 29.08.2013r.
 
350 Bogusław Wołoszyn

Na podstawie Uchwały Nr LI/704/13 Rady Miejskiej

z dnia 29.08.2013r.
351 Stanisław Hasny

Na podstawie Uchwały Nr LI/705/13 Rady Miejskiej

z dnia 29.08.2013r.
352 Ryszard Lipka

Na podstawie Uchwały Nr LI/706/13 Rady Miejskiej

z dnia 29.08.2013r.
353 Józef Leś

Na podstawie Uchwały Nr LI/707/13 Rady Miejskiej

z dnia 29.08.2013r.
354 Halina Dąbrowska

Na podstawie Uchwały Nr LIII/753/13 Rady Miejskiej

z dnia 21.10.2013r.
355 Marek Gruchota

Na podstawie Uchwały Nr LI/754/13 Rady Miejskiej

z dnia 21.10.2013r.
356 Edward Kotłowski

Na podstawie Uchwały Nr LI/755/13 Rady Miejskiej

z dnia 21.10.2013r.
357 Mieczysław Paruch

Na podstawie Uchwały Nr LI/756/13 Rady Miejskiej

z dnia 21.10.2013r.
358 Waldemar Pawłowski

Na podstawie Uchwały Nr LI/757/13 Rady Miejskiej

z dnia 21.10.2013r.
359 Lila Wojciak

Na podstawie Uchwały Nr LI/758/13 Rady Miejskiej

z dnia 21.10.2013r.
360 Marek Woynarowski

Na podstawie Uchwały Nr LI/759/13 Rady Miejskiej

z dnia 21.10.2013r.
361 Walerian Bienias

Na podstawie Uchwały Nr LVI/818/13 Rady Miejskiej

z dnia 27.12.2013r.
362 Ireneusz Kwiatkowski

Na podstawie Uchwały Nr LI/718/13 Rady Miejskiej

z dnia 27.12.2013r.
363 Stanisław Szado

Na podstawie Uchwały Nr LI/720/13 Rady Miejskiej

z dnia 27.12.2013r.
364 Zbigniew Żelichowski

Na podstawie Uchwały Nr LI/721/13 Rady Miejskiej

z dnia 27.12.2013r.
345 Waldemar Rożek

Na podstawie Uchwały Nr LI/722/13 Rady Miejskiej

z dnia 27.12.2013r.
366 Stanisław Szymonik

Na podstawie Uchwały Nr LI/723/13 Rady Miejskiej

z dnia 27.12.2013r.
2015r.
 
367 Aurele Bogaert

Na podstawie Uchwały Nr XVIII/198/15 Rady Miejskiej

z dnia 29.10.2015r.
2016r.
 
368 Wojciech Korkowski

Na podstawie Uchwały Nr XXIII/275/16 Rady Miejskiej

z dnia 18.01.2016r.
2017r.
 
369 Maria Rehorowska Na podstawie Uchwały Nr XLVIII/581/17 Rady Miejskiej  
z dnia 17.02.2017r.

370

Kazimierz Linda
Na podstawie uchwały Nr LXIV/801/17 Rady Miejskiej
z dnia 01.12.2017r.

371
 
Witold Walawski Na podstawie Uchwały Nr LXIV/802/17 Rady Miejskiej
z dnia 01.12.2017r.

 

 

 

Podmiot publikującyUrząd Miasta Stalowa Wola
WytworzyłRada Miejska - Rada Miejska2017-12-01
Publikujący Zespół BIP 2011-02-25 18:47
Modyfikacja Ewa Stala - Inspektor 2018-02-01 15:00
Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Wygenerowano: 22 czerwca 2018r. 12:45:23
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.