URZĄD MIASTA STALOWEJ WOLI
bip.gov.pl
Sonda
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ 2014-2018

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

 

 

Stanisław Sobieraj (nr tel.: 660 514 020)

stanislaw_sobieraj@interia.pl

Z-cy Przewodniczącego Rady Miejskiej

 

 

Ewa Sekulska (nr tel.: 668 428 002)

esekulska@poczta.onet.pl

Jan Sibiga (nr tel.: 784 994 450

                                600719129)

jansibiga51@wp.pl

Radni Rady Miejskiej

 

 

Jerzy Augustyński (nr tel. 609 599 794)
jerzyaugustynski@o2.pl
 

Mariusz Bajek (nr tel.: 797 594 735

zmbajek@op.pl

Maria Chojnacka (nr tel.: 887 656 678)

mari776@interia.pl

Łukasz Durek (nr tel.: 603 653 102)

l.durek@gmail.com

Daniel Hausner (nr tel.: 501 076 515)

dhausner@poczta.fm

Agata Krzek (nr tel.: 664 997 143)

krzek007@wp.pl

Elżbieta Kulpa (nr tel.: 691 441 975)

kela@op.pl

Mariusz Kunysz (nr tel.: 886 117 174)

mariusz_kunysz@op.pl

Paweł Madej (nr tel.: 602 523 453)

info@dworordynata.pl

Jerzy Majgier (nr tel.: 516 081 332)

Lucjan Małek (nr tel.: 669 917 669)

lucjan1960@o2.pl

Grzegorz Męciński  (nr tel.: 504 184 674)

mecinski@onet.pl

Witold Michalski (nr tel.: 604 222 687)

w.michalski14@gmail.com

Edmund Myszka (nr tel.: 601 479 024)

e.myszka@interia.pl

Elżbieta Nowak-Szpunar (nr tel.: 15 844 13 66)

nela_sz1@op.pl

Zbigniew Paszkiewicz (nr tel.: 15 842 13 16)

azb.paszkiewicz@wp.pl

Piotr Rut (nr tel.: 792 327 731)

piotrrut.radny@gmail.com

Urszula Serafin-Bąk (nr tel.: 600 355 645)

uaserafin@gmail.com

Marcin Siembida (nr tel.: 500 290 793)

msiembida@stalowawola.pl

Franciszek Zaborowski (nr tel.: 518 044 227)

zafran@interia.pl

 

 

Podmiot publikującyUrząd Miasta Stalowa Wola
WytworzyłRada Miejska - Rada Miejska2014-12-10
Publikujący Ewa Stala - Inspektor 2014-12-10 12:08
Modyfikacja Ewa Stala - Inspektor 2018-09-07 12:34
Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Wygenerowano: 16 listopada 2018r. 08:50:37
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.